Skip to main content

Sprzedaż parkietu

Zaproś naturę do domu – sprzedaż podłóg drewnianych

Niewątpliwie jednym z najbardziej istotnych elementów domu lub mieszkania jest podłoga. Jest ona idealnym akcentem, który wpływa na klimat całego wnętrza i idealnie je dopełnia. Powinna być również wytrzymała i solidna, aby sprostała codziennej eksploatacji. Dobrej jakości podłoga drewniana może służyć przez lata i do tego zjawiskowo wyglądać. Biorąc pod uwagę wszystkie czynniki funkcyjne i ozdobne, produkujemy i sprzedajemy naturalne podłogi, które wyróżniają się trwałością i estetycznym wyglądem.

Doświadczenie w sprzedaży podłóg

Nasza historia z drewnianymi podłogami rozpoczęła się przeszło 30 lat temu. Tyle też wynosi nasze doświadczenie w rodzinnej, polskiej firmie, która na przestrzeni dekad stała się jednym z najważniejszych przedsiębiorstw oferujących sprzedaż parkietów, desek, cokołów i listew przypodłogowych. Sprzedaż podłóg opiera się na nieustannej analizie rynku, trendów i potrzeb klientów.

Jednak jest to również indywidualne podejście do klienta. To ono pozwala nam na oferowanie podłóg  najwyższej klasy, które spełnią oczekiwania estetyczne i użytkowe. Dysponujemy podłogami we wszystkich klasach, wykończeniach oraz kolorach, co pozwala nam na dobranie materiału dostosowanego do potrzeb i wymagań klientów.

Zdjęcie przedstawia fragment pomieszczenie z widocznym dębowym parkietem ułożonym w jodełkę oraz bogatą sztukaterią umieszczoną nad górną belką drzwi.

Najwyższe standardy sprzedaży

Współpraca z architektami wnętrz, doświadczenie oraz wyczucie stylu – wszystko to składa się na fakt, że sprzedajemy podłogi nie tylko o najlepszej jakości, ale które również wpisują się w oczekiwania zarówno projektanta jak i finalnego odbiorcy. Często klienci nie są pewni, jaki efekt chcieliby osiągnąć we wnętrzu i szukają rady specjalisty w tej dziedzinie. Zdarza się również, że wymagania odnośnie drewna, jego pochodzenia lub kolorystyki są bardzo wyjątkowe i mało, która firma jest w stanie im sprostać. Dlatego w naszej ofercie sprzedaży posiadamy parkiety z drewna najczęściej spotykanego i wykorzystywanego czyli dębu ale także gatunków egzotycznych o wyjątkowym wybarwieniu. Poza produkcją własną współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi producentami podłóg drewnianych zarówno w kraju i za granicą.

Misja sprzedaży podłóg

Pragnąc spełnić marzenia naszych klientów o wyjątkowej i pięknej podłodze, nie ograniczamy się wyłącznie do sprzedaży materiałów. Słuchamy, doradzamy i sugerujemy. Doświadczenie pozwala nam podpowiedzieć, jak łączyć poszczególne gatunki drewna, aby wyglądały zachwycająco i spełniały swoje zadanie. Nie zapominamy także o podłożach, które dokładnie sprawdzamy przed podjęciem współpracy, a także o warunkach jakie muszą być spełnione, aby naturalna podłoga mogła być zamontowana. Dzięki temu wśród inwestorów budujemy poczucie dobrze podjętej decyzji podczas wyboru wykonawcy. Co ważne dzielimy się naszym doświadczeniem szczerze i otwarcie. Jeżeli założenia klientów w doborze parkietu są błędne, to naszą rolą jako specjalisty w dziedzinie sprzedaży podłóg jest realne doradzenie oraz wsparcie projektowe odnośnie gatunku drewna i właściwości podłogi.

Na zdjęciu widoczne pomieszczenie w parkietem dębowym ułożonym w jodełkę, który został wycyklinowany i zakoloryzowany.

Nie tylko sprzedaż parkietów

Niewątpliwie drewniane podłogi są naszą pasją. Obok sprzedaży naturalnego surowca, jakim jest drewno, oferujemy również wiele innych rodzajów podłóg oraz usług z nimi związanych. Z naszego doświadczenia możecie korzystać dodatkowo w innych obszarach, takich jak:

  • układanie podłóg różnego rodzaju;
  • cyklinowanie i renowacja podłóg;
  • sprzedaż i montaż listew przypodłogowych;
  • sprzedaż i montaż cokołów mdf;
  • koloryzowanie parkietów;
  • zabezpieczanie parkietów lakierami UV;
  • konserwacja podłóg.

Nie świadczymy usług wyłącznie dla klientów indywidualnych. Możemy poszczycić się dużymi przedsięwzięciami parkieciarskimi dla przedsiębiorstw, instytucji kultury, jednostek oświatowych i wielu innych organizacji.

Co ważne nasza oferta to nie tylko podłogi naturalne.

Posiadamy także szeroki wachlarz rozwiązań i wyrobów drewnopochodnych, a także syntetycznych, jak podłogi winylowe, hybrydowe, spc, a także mineralne i kamienne.

FHU Krzysztof Barecki to firma „matka” Showroomu kompleksowego wykończenia wnętrz „Projekt Wilcza”. Dzięki temu połączeniu oprócz podłóg, klienci mogą zapoznać się z szerokim wyborem wszystkich elementów potrzebnych, aby w pełni zadbać o własne cztery kąty. Chętnie więc zajmiemy się również zabudowami meblowymi, drzwiami, metaloplastyką, schodami, a nawet zakresem ogólnobudowlanym.