Skip to main content

30lat

cyklinowania podłóg tradycja
i doświadczenie gwarancją naszej jakości.

Parkiet w jadalni, ułożenie w jodełkę

Doświadczenie,tradycja i jakość

Nie ulega wątpliwości, że podłogi są naszą pasją. Wiemy, jak ważnym elementem każdego wnętrza jest posadzka, i jak bardzo może wpłynąć ona na funkcjonalność oraz walory estetyczne pomieszczenia. Nasze umiejętności poparte są doświadczeniem, umiejętnościami i wiedzą. Jesteśmy rodzinna firmą, która na polskim rynku usług parkieciarskich, działa nieprzerwanie od lat 80.. W trakcie dotychczasowej działalności zdobyliśmy ogrom doświadczenia w układaniu, renowacji i produkcji różnych rodzajów parkietów, podłóg i posadzek.

Chociaż tradycja jest dla nas niezwykle ważna i często stawiamy na sprawdzone rozwiązania, to najnowsze innowacyjne trendy nie są nam obce. Nieustannie śledzimy najnowsze nurty w architekturze wnętrz i nowinki parkieciarskie. Korzystamy również z najlepszego, nowoczesnego sprzętu, wysokiej klasy produktów do konserwacji podłóg i innowacyjnych technologii. Dzięki temu możemy dostosować naszą pracę do współczesnych, najnowszych wymagań technologicznych i materiałowych oraz indywidualnych potrzeb naszych klientów.

SZYBKI KONTAKT

Siła zespołu

Niezmiennie od dziesięcioleci uważamy, że naszą największa siłą i przewagą konkurencyjną jest godny zaufania, sprawdzony i niezwykle zdolny zespół.

Wiemy, że każdy z nas oddaje się swojej pracy w 100%, z niezwykłym skupieniem i dokładnością realizując każdy projekt i zadanie. Współpracujemy również z projektantami sztuki użytkowej, architektami wnętrz oraz inżynierami budowy. Dzięki temu realizujemy projekty na najwyższym poziomie, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm i organizacji. Jesteśmy zespołem świadomym, że każdy projekt jest inny i każdy klient ma odmienne potrzeby. Dlatego tworzymy indywidualne wyceny i dostosowujemy się do naszych klientów. Pracujemy również w weekendy i nocami, aby zagwarantować najwyższą jakość usług i pełne zadowolenie z wykonanych prac.

Odpoczynek, relaks, przyjaźń

Nasz zespół to nie tylko grupa zdolnych i doświadczonych specjalistów. Przede wszystkim jesteśmy przyjaciółmi, którzy po prostu lubią spędzać ze sobą czas. W pracy, jak i w codziennym życiu, kierujemy się wartościami, które są dla nas wyznacznikiem dobrego życia. Zaufanie, zrozumienie, współpraca i nawiązywanie trwałych relacji są dla nas ważne z wielu powodów. Staramy kierować się pozytywnymi emocjami, co przekłada się na wyjątkowe podejście do naszych klientów i ich potrzeb.

Praca parkieciarza nie jest prosta. Wiele godzin spędzonych na kolanach w pochylonej pozycji oraz ciężar, który niejednokrotnie trzeba wnosić na duże wysokości, wymagają od całego zespołu tężyzny fizycznej. Pragnąc zapewnić wszystkim jak najlepszą kondycję, spotykamy się wszyscy na zajęciach z jogi. Pomaga nam ona rozciągnąć i rozluźnić zmęczone pracą mięśnie. Jest to również doskonała okazja na oczyszczenie umysłu z negatywnych emocji, złapanie życiowego balansu i odpoczynek.

Chociaż czasami nie jest łatwo na naszych wyjątkowych zajęciach sportowych, uwielbiamy spotykać się w naszym gronie. Nie ukrywamy również, że joga jest dla nas dobrą zabawą, gdzie możemy się szczerze pośmiać i pobawić. W dobie coraz szybszego tempa życia i rozluźnienia się relacji społecznych, my znajdujemy złoty środek pomiędzy tym co ważne w pracy, a tym co ważne w życiu.

Nie tylko drewniane podłogi

Nasza oferta nie ogranicza się jedynie do podłóg z naturalnego drewna. W naszej ofercie znajdują się również szeroki asortyment wyrobów drewnopochodnych i syntetycznych, takich jak podłogi winylowe, SPC, hybrydowe, kamienne i mineralne.

Co więcej, na przestrzeni lat nasze doświadczenie pozwoliło wyspecjalizować się nam również w innych usługach dedykowanych wnętrzom. Możemy zająć się również zabudowami meblowymi, drzwiami, schodami, metaloplastyką, a nawet pracami ogólnobudowlanymi. Pełne spektrum naszych umiejętności można podziwiać w showroomie „Projekt Wilcza”, który prezentuje kompleksowe wykończenie wnętrz i wszystkie niezbędne elementy potrzebne, aby stworzyć przytulny Dom.

ZOBACZ PROJEKT WILCZA

Proces realizacji

Lata funkcjonowania na rynku parkieciarskim postawiły przed nami szereg wyzwań. Nasze usługi nie są skierowane wyłącznie do klientów indywidualnych. Możemy poszczycić się dużymi projektami realizowanymi dla różnorakich instytucji.

Proces realizacji usługi poprzedzony jest dokładną analizą zakresu prac oraz zapoznaniem się z potrzebami i oczekiwaniami klienta. Kolejny etap to oględziny miejsca, w którym ma być wykonywana dana usługa wraz z dokonaniem dokładnych pomiarów. Tutaj również rozpoczyna się proces wyboru materiałów. Przedstawiamy klientowi różne opcje i możliwości, które pozwolą na osiągnięcie spektakularnego efektu i pełnego zadowolenia. Po określeniu zakresu prac i wyborze materiałów, możemy stworzyć indywidualna wycenę, dostosowaną do wymagań i możliwości finansowych klienta. Następnie umawiamy dogodny dla obu stron termin realizacji usługi. Pobieramy również zaliczkę, która jest zabezpieczeniem zarówna dla nas, jak i dla naszych klientów, że usługa zostanie wykonana zgodnie z planem. Prace nad realizacją projektów podejmowane są w ustalonym przez obie strony terminie. W przypadku jakichkolwiek opóźnień spowodowanych czynnikami losowymi, zawsze informujemy o tym klienta z należytym wyprzedzeniem.

Wiemy, jak ważny przy realizacji zleceń jest czas. Szanujemy również czas innych zespołów, które będą wykonywać kolejne prace w nieruchomościach. Dlatego jeśli istnieje potrzeba szybkiego wykonania prac parkieciarskich lub remontowych, możemy pracować w systemie zmianowym i delegować do wykonywania usługi więcej niż jedną ekipę.

MEDIA O NAS

Jako firma aktywnie udzielamy się i jesteśmy obecni w mediach.