O firmie

30 lat cyklinowania podłóg – tradycja i doświadczenie gwarancją naszej jakości.

Jesteśmy firmą rodzinną, w branży działamy od lat 80 tych.

W trakcie dotychczasowej działalności nabraliśmy doświadczenia w układaniu i renowacji różnego rodzaju parkietów.

Dzięki temu wiemy jak dostosować naszą pracę do obecnych, nowoczesnych wymagań technologicznych i materiałowych oraz indywidualnych potrzeb klientów.

Gwarantuje to proces cyklinowania parkietu na najwyższym poziomie i zapewnia uzyskanie satysfakcjonującego efektu.

W trakcie naszej działalności zrealizowaliśmy tysiące zleceń na terenie Warszawy i okolic.

Nasze ekipy wykonywały cyklinowanie i układanie parkietu m.in. w takich dzielnicach jak: Żoliborz, Powiśle, Gocław, Grochów, Saska Kępa.

W większości były to realizacje typowe, wykonywane dla klientów prywatnych – klasyczne renowacje parkietu w mieszkaniach, kawalerkach, domach jednorodzinnych, jak również realizacje w ekskluzywnych rezydencjach: np. cyklinowanie Wilanów, Bielany, Mokotów.

Pracujemy też dla instytucji i w wymagających obiektach np. bardzo oryginalne realizacje takie jak parkiet koloryzowany na zielono w budynku Sądu Najwyższego RP, czy też renowacja posadzek pałacowych w Pałacu Prymasowskim.

Wykonaliśmy także wiele prac parkieciarskich dla firm i instytucji.

Między innymi:  Filharmonii  Narodowej , Uniwersytetu Warszawskiego, Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Mennicy w Warszawie, Naczelnego Sądu Administracyjnego, Polskich Sieci Energetycznych oraz wielu szkół i przedszkoli.


Pozytywne opinie klientów, które docierają do nas po kolejnych realizacjach oraz są zamieszczane na branżowych forach internetowych bardzo nas cieszą, ale przy okazji mówią same za siebie.

Recenzje, jakie otrzymujemy po wykonanej pracy oraz zlecenia tzw. „z polecenia”, to najlepszy dowód naszego profesjonalizmu oraz świadectwo zaufania do nas i dla naszej pracy.

Zobacz opinie na temat firmy FHU Krzysztof Barecki w wizytówce Google.


Jak przebiega nasza współpraca z klientem?