Skontaktuj się

Cyklinowanie i Lakierowanie Podłóg oraz Parkietów (Warszawa i okolice)

Cyklinowanie parkietu

Lata obecności na rynku i wykwalifikowana ekipa pozwoliły nam wyspecjalizować się w tym zakresie. Dzięki doświadczeniu, wiemy że usługa cyklinowania podłogi różni się w zależności od stanu, wieku i gatunku parkietu. Dlatego aby polepszyć jakość naszych usług zawsze przed rozpoczęciem prac robimy oględziny, które na terenie Warszawy są nieodpłatne. W czasie takiego spotkania wykonujemy dokładne pomiary, oceniamy stan podłogi oraz opowiadamy jaki efekt zostanie uzyskany po wykonaniu renowacji. Przy okazji odpowiadamy na wszystkie pytania dotyczące cyklinowania, doradzamy w wyborze chemii (olej, lakier), listew lub cokołów. Współpracujemy z wieloma architektami. Podejmujemy się często nietypowych prac aby wyjść naprzeciw wymaganiom klientów. Wykonujemy cyklinowanie starych podłóg, parkietów pałacowych, sal gimnastycznych, parkietów gotowych itp.

Od wielu lat zajmujemy się cyklinowaniem podłóg w Warszawie i okolicach. Dzięki temu posiadamy duże doświadczenie, które pomaga nam sprawić aby nasi klienci byli zadowoleni. Ponieważ wszystkie podłogi różnią się od siebie, każdą z prac oglądamy i wyceniamy indywidualnie. Na spotkaniu (możliwe do umówienia na terenie i w okolicach stolicy) przedstawiamy klientowi jaki efekt da się uzyskać po cyklinowaniu parkietu.

Na terenie Warszawy nie pobieramy żadnych opłat dodatkowych za dojazd na wycenę.

PROCES CYKLINOWANIA

Cyklinowanie parkietu jest obróbką, w trakcie której maszyna zdziera warstwę starego lakieru i wyrównuje podłogę przygotowując ją do lakierowania. Dzięki naszym maszynom nasze cyklinowanie jest bezpyłowe. Po kilkukrotnym cyklinowaniu podłogi papierami o różnej gradacji następuje szpachlowanie parkietu mające na celu wypełnienie szczelin, po nim polerowanie całej powierzchni. Ostatnim etapem jest zabezpieczenie drewna, czyli koloryzowanie, olejowanie lub lakierowanie. Jeżeli stan parkietu tego wymaga w zakresie naszych usług znajduje się także naprawa parkietu, wymiana pojedynczych klepek czy uzupełnianie miejsc po wyburzonych ściankach działowych itd. Zajmujemy się również nietypowymi zleceniami, takimi jak cyklinowanie sal gimnastycznych, sal balowych, restauracji, obiektów użyteczności publicznej.

Ponieważ chcemy się dopasować do potrzeb klientów pracujemy również w weekendy i w nocy. Podejmujemy się nietypowych wyzwań na terenie całej Warszawy.

PROCES RENOWACJI PARKIETU SKŁADA SIĘ Z NASTĘPUJĄCYCH ETAPÓW:

  • Cyklinowanie – szlifowanie podłogi papierami ściernymi różnej gradacji.
  • Szpachlowanie parkietu.
  • Polerowanie mechaniczne.
  • Nałożenie pierwszej warstwy lakieru.
  • Polerowanie międzywarstwowe.
  • Nałożenie drugiej warstwy lakieru.
  • Wymiana listew lub cokołów.

ALTERNATYWNIE, ZAMIAST LAKIEROWANIA PODŁOGI, NASZA FIRMA OFERUJE TAKŻE OLEJOWANIE PARKIETU.